چند نکته کوچک درباره انتخاب گردنبند

1398/6/27

گردنبند را بر اساس معیارهای مختلفی غیر از سلیقه خودمان و مدل گردنبند انتخاب می کنیم؛ مثلاً شکل و فرم گردنبند بسیار مهم است. البته، یک زن باید پیش از خرید کردن، علایق و سبک زندگیش را نیز درنظر بگیرد، اما داشتن یک کمد بزرگ از جواهرات مختلف و زیورآلات مد روز برای یک دختر بسیار مهم است. هر گردنبند جذابیت ویژه، مدل و ابعاد خاص خودش را دارد. حال چطور می توان درست انتخاب کرد؟

 چهره تان را نورانی کنید
به لطف جواهرات نقره و فلزی است که می توانید به چهره و ظاهرتان درخشش بیشتری ببخشید. همه چیز البته به رنگ پوستتان بستگی دارد؛ ممکن است رنگ پوستتان در فصل های مختلف متفاوت باشد. چیزی که برای همه زن ها صدق می کند این است که جواهرات نقره یک جلوه نورانی به تمام رنگ های پوست می بخشد. هر چه جواهرات نقره به پوست نزدیکتر باشد، این تئوری کاربردی تر است. این رنگ ها، رنگ های سرد هستند، اما چهره را روشن تر می کنند و به آن جلوه می بخشند. گوشواره های نقره، فلزی، طلا، برنج، مسی، آهن و یا هر فلز دیگر نیز همین اثر جادویی را بر پوست شما دارند. با آویزهای گوشواره، که بسیار به صورت شما نزدیکند، نتیجه را به وضوح خواهید دید.

چند نکته کوچک درباره انتخاب گردنبند2 

زیبایی لباس مهمانی خود را با یک گردنبند دو چندان کنید
با یک گردنبند، و نه هیچ چیز دیگر، کافی است یک زنجیر کوچک بپوشید که روی یقه تان می افتد؛ بازی آغاز شده است! برای یک قرار عاشقانه بهترین انتخاب ممکن است. یک گردنبند بلند یا یک سینه ریز فلزی نیز در هر شرایطی شما را زیبا می کند؛ یک گردنبند به بالاتنه تان جلوه دیگری می بخشد و هیچ شکی در این باره نیست. البته حواستان باشد که یک آویز بیش از حد بزرگ که وزنتان را بیشتر نشان می دهد یا یک بخش از بدنتان را سنگین تر می کند، انتخاب نکنید. یک زنجیر ظریف شاید کوچک تر باشد و کمتر به چشم بیاید، اما در این مورد بیشترین تاثیر را بر ظاهرتان دارد؛ بلندی این زنجیر هر چقدر که باشد، با ظرافت و سادگی اش به بدن زیبا و لباستان جلوه بی نظیری می بخشد.

چند نکته کوچک درباره انتخاب گردنبند3

انتخاب گردنبند مناسب
در نهایت، باید تاکید کرد که یک گردنبند توجه را به بلندای قامت شما جلب می کند و اندکی پویایی و جذابیت به لباستان می دهد. این که موتیف ها و رنگ هایی که برایتان جذاب است را پیدا کنید، کار خودتان است. الماس های فیک، جواهرات پلاستیکی و بدلی انتخاب های چندان شیکی نیستند؛ اما قابل انکار نیست که در هر حال، گردنبند، حتی گردنبندهایی که از فلز، سنگ، صدف ها و حلزون های دریایی، پر، جیر یا هر جنس دیگری به جز پلاستیک اند، زیباتر هستند. گردنبند، که عنصری حیاتی برای کمد هر زنی است، به پوست زیبای شما جلوه می دهد و همچنین ظاهر بی نظیر لباس های دیگرتان را نیز دوچندان می کند. 
این که بگردید و جواهراتی که مناسب شما هستند را پیدا کنید، جواهراتی که منحصر به فردند و جذابیت یگانه خودشان را دارند، بحث دیگری است که در مقاله های بعدی به آن می پردازیم. 

 

نام نویسنده شهر جواهر
تگ ها