نحوه ارسال کالا

شهر جواهر تمام تلاش خود را می‌کند تا در سریعترین زمان ممکن سفارش‌ها را تحویل دهد تا مشتری لذت خریدی دلچسب و به دور از ترافیک را تجربه نمایید. در همین راستا شهر جواهر برای سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از 800 هزار تومان بدون دریافت هزینه‌ای بصورت رایگان ارسال می‌کند(تحویل رایگان شامل سفارش‌های تحویل فوری نمی‌باشد). 

تحویل فوری

شهر جواهر برای سفارش‏‌های با محل تحویل تهران امکان ارسال دو ساعته را ایجاد نموده است.

هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف فروشگاه شهر جواهر با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

مجدداً تاکید می‌گردد تحویل رایگان شامل این روش ارسال نمی‌شود و در حین انجام ثبت سفارش و انتخاب گزینه تحویل فوری هزینه ارسال توسط مشتری پس از دریافت بسته بصورت نقدی پرداخت می‌شود.

 شرکت پست پست جمهوری اسلامی

سفارش‌هایی که محل تحویل آنها خارج از تهران است، با استفاده از شرکت پست ارسال می‏‌شوند، با این وجود سفارش‌های با آدرس تحویل تهران نیز می‌‏توانند به درخواست مشتری با پست ارسال شوند.

توجه داشته باشید که برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست ارسال شوند. در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت و برای پست سفارشی نیز حداقل 5 روز کاری(غیر تعطیل) بعد از ارسال بسته می‌باشد.

لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری نمایید:

http://tntsearch.post.ir